Menu

Ochrona mienia

Usługa monitorowania alarmów dostępna jest na terenie Świdnicy oraz najbliższych okolic, polega ona na całodobowym dozorowaniu systemów alarmowych zainstalowanych w obiektach naszych Klientów.
 
W przypadku wystąpienia alarmu (napad, włamanie, pożar), dyżurny stacji monitorowania natychmiast podejmuje odpowiednie działania w celu weryfikacji zdarzenia. Do obiektu wysyłana jest grupa patrolowo-interwencyjna, a w razie konieczności powiadamiane są odpowiednie służby takie jak Policja, Straż Pożarna lub Straż Miejska, oraz osoby wyznaczone przez Klienta.
 
Poza sygnałami alarmowymi nasz dyżurny otrzymuje również informacje na temat aktualnego stanu systemu alarmowego, uzbrojenia, rozbrojenia oraz informacje o ewentualnych usterkach.
 
Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych usług takich jak powiadomienia SMS, lub uzgodnienia indywidualnego toku postępowania w przypadku wystąpienia poszczególnych zdarzeń.
 
Wszyscy nasi pracownicy ochrony posiadają odpowiednie wyszkolenie oraz stosowne licencje wymagane przez Ustawę o Ochronie Osób i Mienia. Dysponują bronią palna oraz profesjonalną łącznością, posiadają na swoim wyposażeniu wszystko co jest niezbędne do pełnienia obowiązków.
 
Wykonujemy następujące usługi z zakresu ochrony fizycznej:
  • Ochrona obiektów - licencjonowani ochroniarze.
  • Dozór obiektów - portierzy, dozorcy.
  • Grupa Patrolowo-Interwencyjna - dla Klientów Stacji Monitorowania MIRaL.
  • Konwojowanie wartości pieniężnych - licencjonowani konwojenci z bronią ostrą, pojazd przystosowany do przewozu wartości pieniężnych.

numery alarmowe

24h